DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Paskelbti ŠAUNIAUSIO ANIMACIJOS KŪRĖJO konkurso rezultatai

2011-12-06

 Baigėsi ŠAUNIAUSIO ANIMACIJOS KŪRĖJO konkursas, kuriame dalyvavo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ pilotinių mokyklų pradinių klasių mokiniai.

Baigėsi ŠAUNIAUSIO ANIMACIJOS KŪRĖJO konkursas, kuriame dalyvavo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ pilotinių mokyklų pradinių klasių mokiniai. Kompiuterines animacijas jie kūrė naudodamiesi projekte lokalizuojama kompiuterine mokymo(si) priemone „Užburtasis miškas“. Konkurso dalyviams padėjo ir kurti animacijas paskatino mokytojos Rima Pronckienė iš Klaipėdos „Gilijos“ pradinės mokyklos; Violeta Vaitukevičienė, Edita Vysockienė ir Žydrūnė Baležentienė iš Druskininkų ,,Atgimimo“ vidurinės mokyklos; Rita Rimšelienė iš Utenos Krašuonos pagrindinės mokyklos; Daiva Navickienė iš Vilniaus „Vyturio“ pradinės mokyklos. Mokinių darbai buvo vertimi pagal kūrinio idėjos originalumą, „Užburtojo miško“ techninių galimybių panaudojimą, vaizdumą ir praktinį pritaikomumą.

Vertinimo komisija geriausiai įvertino šių mokinių darbus:

I VIETA – Kotryna Paulauskaitė Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla, mokytoja Rima Pronckienė

II VIETA – Matas Janavičius Vilniaus „Vyturio“ pradinė mokykla, mokytoja Daiva Navickienė

III VIETA – Neringa Sviklaitė Utenos Krašuonos pagrindinė mokykla, mokytoja Rita Rimšelienė

III VIETA – Arnas Vaicekauskas Klaipėdos „Gilijos“ pradinė mokykla, mokytoja Rima Pronckienė

Konkurso nugalėtojai ir jų mokytojos apdovanoti padėkos raštais. Ugdymo inovacijų centras mokiniams padovanojo knygų.