DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Įvyko projekto informacinis seminaras Kauno apskrityje

2010-05-26

Balandžio 13 dieną Kaune įvyko projekto informacinis seminaras, kuriame dalyvavo 60 dalyvių iš Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Raseinių rajonų bei Kauno miesto savivaldybių.

Auditoriją sudarė apskrities bei savivaldybių administracijų švietimo specialistai, švietimo pagalbos įstaigų atstovai, bendrojo lavinimo mokyklų vadovai, pradinių klasių mokytojai, specialiojo ugdymo pedagogai. Seminaro dalyviams projektą pristatė projekto vadovė dr. Ramutė Skripkienė – supažindino su jo tikslais, uždaviniais bei numatomais rezultatais.

Projekto 1.3.1. veiklos vadovė Rima Bačkienė skaitė pranešimą apie lokalizuotas skaitmenines mokymo priemones ir tikslingą jų panaudojimą ugdyme. Projekto 1.1.3. veiklos ekspertė-metodininkė Daina Karlonaitė pasakojo įspūdžius iš Švietimo informacinių technologijų parodos Londone (BETT). Lektoriai Virgilijus Pupeikis ir Asta Navickaitė skaitė pranešimus apie Lietuvos pradinio ir specialiojo ugdymo modernizavimo galimybes bei kūrybiškumo ugdymą naudojant universalias lokalizuotas kompiuterines konstravimo priemones. Renginio dalyviai buvo aprūpinti dalomąja medžiaga su pranešimų skaidrėmis bei informaciniais projekto leidiniais.

Projekto informacinis seminaras Kauno apskrityje, 2010 m. balandžio 13 d.