DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Įvyko projekto informacinis seminaras Utenos apskrityje

2010-05-26

Balandžio 20 dieną Utenoje įvyko projekto informacinis seminaras, kuriame dalyvavo 48 dalyviai iš Utenos miesto, Anykščių, Molėtų, Utenos bei Zarasų rajonų savivaldybių.

Auditoriją sudarė savivaldybių administracijų švietimo specialistai, švietimo pagalbos įstaigų atstovai, bendrojo lavinimo mokyklų vadovai, pradinių klasių mokytojai, specialiojo ugdymo pedagogai. Su projekto tikslais, uždaviniais bei numatomais rezultatais renginio dalyvius supažindino projekto mokslinė vadovė Asta Rudienė.

Projekto 1.1.3 veiklos vadovas Saulius Vilutis pristatė projekto virtualią pedagogų bendruomenę, taip pat kartu su veiklos eksperte-metodininke Daina Karlonaite pasakojo įspūdžius iš Švietimo informacinių technologijų parodos Londone (BETT). Švietimo konsultantė, specialiojo ugdymo pedagogė Dalia Antanavičienė, dirbanti Zarasų „Santarvės“ pagrindinėje mokykloje bei Zarasų švietimo centre, pristatė 2005-2007 m. lokalizuotas skaitmenines mokymo priemones, skirtas pradiniam ir specialiajam ugdymui, taip pat informavo apie naujas E-mokyklos portalo galimybes. Lektoriai Virgilijus Pupeikis ir Asta Navickaitė skaitė pranešimus apie Lietuvos pradinio ir specialiojo ugdymo modernizavimo galimybes bei kūrybiškumo ugdymą naudojant universalias lokalizuotas kompiuterines konstravimo priemones. Savo pedagogine patirtimi taikant informacines ir komunikacines technologijas pasidalijo švietimo konsultantė, pradinių klasių mokytoja Rita Rimšelienė, dirbanti vienoje iš šešių projekto pilotinių mokyklų – Utenos Krašuonos pagrindinėje mokykloje. Renginio dalyviai buvo aprūpinti dalomąja medžiaga su pranešimų skaidrėmis bei informaciniais projekto leidiniais.

Projekto informacinis seminaras Utenos apskrityje, 2010 m. balandžio 20 d.