DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Užsienio ekspertai lankėsi švietimo konsultantų rengimo seminare ir projekto pilotinėje Vilniaus „Vyturio“ pradinėje mokykloje

2010-06-23

Birželio 21-23 d. Vilniuje lankėsi ekspertų paslaugas teikiančios Didžiosios Britanijos įmonės Abdab Limited ekspertai Alan Beckley ir Anita Jones. Užsienio ekspertai lankėsi Ugdymo plėtotės centre, kur susitiko su direktoriaus pavaduotoju Pranu Gudynu ir projekto 1.3.1. veiklos darbuotojais. Svarbiausias šio vizito tikslas – konsultavimas ir susitarimai dėl rudenį vyksiančių Lietuvos ekspertų kvalifikacijos tobulinimo seminarų. Užsienio ekspertai taip pat lankėsi švietimo konsultantų pradiniam ugdymui rengimo seminare „Panoramos“ viešbutyje, dalyvavo diskusijoje su projekto darbuotojais ir seminaro dalyviais, atsakė į klausimus.

Birželio 22 d. A. Beckley ir A. Jones drauge su projekto darbuotojais apsilankė Vilniaus „Vyturio“ pradinėje mokykloje ir susitiko su šios pilotinės mokyklos pedagogų komandos bei administracijos atstovais, apžiūrėjo klases ir specialistų kabinetus, turimą ir gautą naują kompiuterinę techniką, kalbėjosi su mokytojais apie inovatyviam ugdymui reikiamos ugdymo aplinkos kūrimą, ugdymo planavimą, pasiruošimą projekto įgyvendinimui mokykloje, mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų bendradarbiavimą, dalyvavo diskusijoje inovatyvių mokymo (-si) metodų ir informacinių komunikacinių technologijų diegimo šioje mokykloje klausimais. Užsienio ekspertai taip pat domėjosi Lietuvos istorija ir kultūra, lankėsi Vilniaus senamiestyje, Trakuose, Rumšiškių etnografiniame muziejuje.