DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Kviečiame dalyvauti projekto informaciniuose seminaruose

2010-03-04

Kovo-gegužės mėnesiais devyniose Lietuvos apskrityse vyks Ugdymo plėtotės centro vykdomo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ informaciniai seminarai, skirti apskričių ir savivaldybių švietimo specialistams, bendrojo lavinimo mokyklų vadovams, švietimo pagalbos specialistams, mokytojams.

Pagrindinis seminarų tikslas – informuoti švietimo bendruomenę apie numatytas projekto veiklas, siekiant modernizuoti šalies pradinį ugdymą: rengti švietimo konsultantus ir tobulinti jų kvalifikaciją, tobulinti pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetenciją taikyti inovatyvius mokymo metodus ir IKT, sukurti inovatyvių metodų ir IKT diegimo pradinėse klasėse organizavimo metodiką ir išbandyti pilotinėse mokyklose.

Seminarų grafikas:

Kovo 29 d. Šiauliai
Kovo 30 d. Telšiai
Kovo 31 d. Klaipėda
Balandžio 9 d. Alytus
Balandžio 13 d. Kaunas
Balandžio 20 d. Utena
Gegužės 7 d. Marijampolė
Gegužės 18 d. Tauragė
Gegužės 21 d. Panevėžys