DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Kad vaikai būtų saugūs naudodamiesi IKT ir internetu

2009-12-07

Sparti informacinių komunikacinių technologijų plėtra kartu su naujomis galimybėmis atveria kelius ir iki šiol nepatirtoms grėsmėms, tokioms kaip priklausomybė nuo kompiuterio, kai kurie sveikatos sutrikimai, žalingas informacijos poveikis.

Suprasdami elektroninėje erdvėje kylančių problemų svarbą, jau kelerius metus projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ dalyviai ir darbuotojai dalyvauja programos „Saugesnis internetas“ renginiuose, kuriuos Europos Komisijos Informacinės visuomenės direktoratas vykdo nuo 1999 metų. Šiais metais nagrinėjamos aktualios patyčių kibernetinėje erdvėje ir vaikų seksualinio išnaudojimo problemos.