DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Inovacijos ir kūrybiškumo ugdymas Suomijoje

2010-09-28

Projekto veiklos Inovatyvių mokymo metodų ir IKT diegimo pradinėse klasėse organizavimo metodikos sukūrimas ir išbandymas pilotinėse mokyklose vadovė Rima Bačkienė rugsėjo 6-10 dienomis lankėsi Suomijoje. Nordens institute ji susitiko su instituto darbuotojais, dirbančiais kūrybiškumo ir inovacijų sektoriuose.

Helsinkio miesto švietimo departamente ir Švietimo plėtotės departamente susitiko su Suomijos švietimo ministerijos ir švietimo departamento atstovais, susipažino su Suomijos švietimo sistemos pokyčiais per pastaruosius dvejus metus, pristatė Lietuvos švietimo naujoves, taip pat, susitiko su Šiaurės šalių ministrų tarybos atstovais ir aptarė bendrų tarptautinių projektų galimybes. Vizito metu veiklos vadovė gilinosi į ugdymo naudojant IKT ir kitus inovatyvius metodus praktiką, lankėsi Helsinkio „Kallion Ala-Asteen“ ir Espo miesto „Auroros“ pradinėse mokyklose ir stebėjo, kaip šios pradinės mokyklos inovatyviai ir kūrybiškai organizuodamos ugdymą įgyvendina savo susikurtas veiklos strategijas, bendravo su inovatyviai dirbančių mokyklų komandomis.

Šį vizitą finansavo Šiaurės ministrų taryba iš lėšų skirtų tarptautiniam bendradarbiavimui.