DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Lokalizuojamos kompiuterinės mokymosi priemonės pristatytos parodoje „Mokykla 2011“

2011-11-10

2011 m. lapkričio 4-6 d. parodų ir konferencijų centre LITEXPO vykusioje parodoje „Mokykla 2011“ buvo pristatytos projekto lokalizuojamos kompiuterinės mokymosi priemonės „Mano darbeliai“, „Mažasis Mocartas“, „Užburtasis miškas“ ir „Vaikų žaidimai“.

Interaktyvioje IT ir matematikos klasėje projekto 1.1.2. veiklos Inovatyvių mokymo ir metodinių priemonių rengimas ekspertė-metodininkė dr. Tatjana Jevsikova parodos dalyviams pristatė lokalizuojamas kompiuterines mokymosi priemones „Mano darbeliai“, „Mažasis Mocartas“, „Vaikų žaidimai“, o lokalizavimo paslaugas atlikusio Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto Informatikos metodologijos skyriaus inžinierė Ieva Jonaitytė pademonstravo kompiuterinę mokymosi priemonę „Užburtasis miškas“.

Parodos „Mokykla 2011“ dalyviai turėjo galimybę pristatytas lokalizuojamas kompiuterines mokymosi priemones patys praktiškai išbandyti prie interaktyvioje klasėje tam parengtų  kompiuterių.