DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Kviečiame registruotis į projekto seminarus

2012-01-03

Informuojame, kad š.m. sausio – kovo mėn. Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Marijampolėje ir Panevėžyje vyks Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ veiklos1.3.3. Inovatyvių mokymo metodų ir IKT diegimas mokykloje seminarai Pokyčių galimybės diegiant inovatyvius mokymosi metodus ir IKT pradinėje mokykloje.

Seminarų tikslas – skleisti inovatyvių mokymo(si) metodų ir IKT diegimo mokykloje idėjas ir naujoves, tobulinti švietimo pagalbos specialistų kvalifikaciją. Į seminarus kviečiame mokyklų, įgyvendinančių pradinio ugdymo programas, vadovus, pavaduotojus, švietimo specialistus ir ekspertus, savivaldybių švietimo skyrių specialistus.

Pirmieji seminarai vyks 2012 m. sausio 19 ir 27 d. Vilniuje, viešbutyje „Congress“, (Vilniaus g. 2/15). 

 

Kitų seminarų grafikas:
Vasario   3 d. – Kaune
Vasario 10 d. – Klaipėdoje
Vasario 17 d. – Panevėžyje
Kovo      2 d. – Marijampolėje
Kovo      9 d. – Šiauliuose
Kovo    16 d. – Klaipėdoje
Kovo    23 d. – Kaune
Kovo    30 d. – Vilniuje

Seminaro trukmė – 1 diena.
Kelionės į seminarą išlaidos bus apmokėtos iš projekto lėšų.

Jei pageidaujate dalyvauti šiame seminare, kviečiame užsiregistruoti. Į kiekvieną seminarą užregistruosime po 30 dalyvių, jiems bus išsiųsti kvietimai atvykti į seminarą, patikslinta dienotvarkė ir detali informacija apie kelionės išlaidų kompensavimą.

Seminaro dalyvio registracijos anketą galite užpildyti čia 

Prašytume registracijos anketoje pasirinkti Jums tinkamiausią seminaro datą ir miestą.

Informaciją teikia veiklos ekspertė-metodininkė Aurelija Kunigėlienė mob. telefonu 8~653 67376 ir el. paštu: aurelija.kunigeliene@upc.smm.lt

Jeigu užsiregistruosite, tačiau  pasikeitus aplinkybėms, negalėsite dalyvauti seminare, labai prašome informuoti mus nurodytu telefonu arba elektroniniu paštu.