DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Informuojame apie preliminarią registraciją į specialiųjų pedagogų kvalifikacijos tobulinimo seminarus

2012-02-02

 Informuojame, kad š. m. kovo–birželio mėn. Vilniuje vyks Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ veiklos 1.2.2. Specialiojo ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimas seminarai, skirti specialiesiems pedagogams, surdopedagogoams, tiflopedagogams ir logopedams, dirbantiems su pradinių klasių mokiniais.

 Seminarai bus vykdomi pagal akredituotą specialiųjų pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programą „Specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas ir inovatyvius mokymo(si) metodus“. Vyks trys dviejų dienų seminarai Vilniaus mieste 1 dalyvių grupei (30 specialiųjų pedagogų). Seminarų metu teorija bus derinama su praktika. Dalyviams, išklausiusiems visą kursą ir atlikusiems savarankiškus darbus, bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys patobulintas IKT ir inovatyvių mokymo(si) metodų taikymo kompetencijas.

Nakvynės ir maitinimo išlaidos bus apmokėtos iš projekto lėšų.

Jei pageidaujate dalyvauti šiuose seminaruose, kviečiame užsiregistruoti. Atkreipiame dėmesį, kad seminarų dalyvių skaičius yra ribotas – į seminarų ciklą priimsime tik 30 dalyvių. Seminarų dalyvio registracijos anketą galite užpildyti čia.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ši registracija yra preliminari. Projekto tikslinę grupę atitinkantiems užsiregistravusiems dalyviams išsiųsime papildomą informaciją apie seminarų datą, laiką, vietą ir kt.

Informaciją teikia veiklos metodininkė Agnė Saylik telefonu 8 5 271 15 43 arba mob. telefonu 8 682 28048 (darbo dienomis nuo 13-17 val.) arba el. paštu agne.saylik@upc.smm.lt