DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Įvyko projekto informacinis seminaras Marijampolės apskrityje

2010-06-02

Gegužės 7 dieną Marijampolėje įvyko projekto informacinis seminaras, kuriame dalyvavo 50 dalyvių iš Marijampolės, Kazlų Rūdos, Vilkaviškio, Prienų rajonų savivaldybių.

Auditoriją sudarė savivaldybių administracijų švietimo specialistai, bendrojo lavinimo mokyklų vadovai, pradinių klasių mokytojai, specialiojo ugdymo pedagogai.

Projekto vadovė dr. Ramutė Skripkienė seminaro dalyvius supažindino su pasaulinėmis švietimo informacinių technologijų panaudojimo ugdymo procese tendencijomis, pristatė projektą - jo tikslus, uždaviniais, numatomus rezultatus.

Projekto 1.3.1. veiklos vadovė Rima Bačkienė skaitė pranešimą apie lokalizuotas skaitmenines mokymo priemones ir tikslingą jų panaudojimą ugdyme. Projekto 1.1.3. veiklos ekspertė-metodininkė Daina Karlonaitė pasakojo įspūdžius iš Švietimo informacinių technologijų parodos Londone (BETT). Lektoriai Virgilijus Pupeikis ir Asta Navickaitė skaitė pranešimus apie Lietuvos pradinio ir specialiojo ugdymo modernizavimo galimybes bei kūrybiškumo ugdymą naudojant universalias lokalizuotas kompiuterines konstravimo priemones. Renginio dalyviai buvo aprūpinti dalomąja medžiaga su pranešimų skaidrėmis bei informaciniu projekto leidiniu.