DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Švietimo inovacijoms Šiaurės Europos šalyse skirtos konferencijos ir susitikimai

2010-06-20

Birželio 14-15 dienomis Luelea technologijų universitete (Švedijoje) vyko socialinio verslumo ir inovacijų Šiaurės Europos šalyse konferencija, kurioje dalyvavo projekto veiklos 1.3.1. vadovė Rima Bačkienė. Šioje konferencijoje švietimo politikai ir administratoriai iš Šiaurės Europos šalių, JAV ir Jungtinės Karalystės aptarė naujausias socialinio verslumo ir švietimo inovacijų tendencijas ir gerosios patirties pavyzdžius Šiaurės Europos mokyklose, įgyvendinančiose inovatyvius mokymo metodus ir ilgalaikius socialinio verslumo projektus.

Birželio 16-19 dienomis Osle Rima Bačkienė susitiko su Norvegijos švietimo ir ugdymo direktorato atstovėmis Vibeke Thue ir Marianne Odegaard, atsakingomis už kūrybiškumo ir inovacijų plėtros projektus, dalyvavo diskusijose su Norvegijos nacionalinio projekto „Kultūros kuprinė“ koordinatore Astrid Holen ir Kūrybiškumo instituto direktoriumi Leif-Runar Forsth. Susitikimų metu aptartos tolesnio bendradarbiavimo perspektyvos bei kūrybiškumą atveriančių metodikų panaudojimo galimybės pradiniame ugdyme.

Socialinio verslumo ir inovacijų Šiaurės Europos šalyse konferencijoje ir susitikimų Osle metu gauta vertinga ir aktuali informacija kuriant IKT ir inovatyvių metodų diegimo pradinėse klasėse organizavimo metodiką bei įgyvendinant kitus veiklos uždavinius.