DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Pirmieji projekto informaciniai seminarai įvyko Šiauliuose, Telšiuose ir Klaipėdoje

2010-04-02

Kovo 29–31 dienomis įvyko projekto informaciniai seminarai Šiaulių, Telšių ir Klaipėdos apskrityse. Juose dalyvavo savivaldybių, apskričių viršininkų administracijų švietimo specialistai, bendrojo lavinimo mokyklų vadovai, pradinių klasių mokytojai ir specialiojo ugdymo pedagogai.

Seminaruose buvo pristatytas projektas: jo tikslai, uždaviniai, veiklos bei numatomi rezultatai. Pedagogai buvo kviečiami pasinaudoti projekto teikiamomis kvalifikacijos tobulinimo galimybėmis.

Dalyviai išklausė pranešimus apie lokalizuotas skaitmenines mokymo priemones, Lietuvos pradinio ir specialiojo ugdymo modernizavimo galimybes, kūrybiškumo ugdymą naudojant universalias lokalizuotas kompiuterines konstravimo priemones, Švietimo informacinių technologijų parodą Londone.

Seminarų dalyviai, įskaitant švietimo konsultantus, dalijosi savo pedagogine patirtimi taikant informacines ir komunikacines technologijas bei inovatyvius ugdymo metodus.

Nuotraukos iš seminaro Šiauliuose

Nuotraukos iš seminaro Klaipėdoje