DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Įvyko projekto įžanginė konferencija

2010-03-01

Vasario 26 dieną Vilniuje, viešbutyje „Panorama“, įvyko Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ įžanginė konferencija.

Renginio tikslas – informuoti švietimo bendruomenę apie numatytas projekto veiklas, siekiant modernizuoti šalies pradinį ugdymą: rengti švietimo konsultantus ir tobulinti jų kvalifikaciją, tobulinti pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetenciją taikyti inovatyvius mokymo metodus ir IKT, sukurti inovatyvių metodų ir IT diegimo pradinėse klasėse organizavimo metodiką ir išbandyti pilotinėse mokyklose. Taip pat buvo aptartos pasaulinės ugdymo kaitos tendencijos, Lietuvos pradinio ir specialiojo ugdymo modernizavimo galimybes, lokalizuotų skaitmeninių mokymo priemonių panaudojimą ugdymo procese.

Renginyje dalyvavo daugiau kaip šimtas švietimo bendruomenės atstovų: Švietimo ir mokslo ministerijos bei jai pavaldžių įstaigų darbuotojai, apskričių viršininkų bei savivaldybių administracijų švietimo specialistai, bendrojo lavinimo mokyklų vadovai, švietimo pagalbos specialistai, mokytojai, taip pat žiniasklaidos, nevyriausybinių organizacijų bei socialinių partnerių atstovai.

Nuotraukos iš konferencijos