DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Saugesnio interneto dieną LR Seimo rūmai atveria duris mokiniams

2010-02-04

Ar internetas, kurį kaip veiksmingą mokymo(si) priemonę įvaldo pedagogai ir mokiniai, iš tikrųjų teikia tik naudą? Ką daryti ir ko nedaryti, kad išvengtume virtualioje erdvėje slypinčių pavojų?

Projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio diegimas ir išbandymas" tikslai ir veikla tiesiogiai susiję su informacinių ir komunikacinių technologijų, įskaitant internetą, taikymu, todėl projekto dalyviams yra būtinas gebėjimas mokėti ir mokyti saugiai naudotis internetu.

Tarptautinė saugesnio interneto diena, kuri šiemet minima vasario 9-ąją, skirta šios probemos aktualumui išryškinti. Šią dieną vyksta renginiai, kurių tikslas - šviesti visuomenę, ypač pažeidžiamiausią jos dalį - vaikus ir paauglius, kaip saugiai bendrauti ir žaisti ne tik kieme, bet ir internete.

Kviečiame pedagogus ir mokinius pasinaudoti galimybėmis, kurias siūlo Saugesnio interneto dienos renginiai. Daugiau informacijos apie juos: http://www.draugiskasinternetas.lt/