DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Įvyko projekto Valdymo grupės posėdis

2010-01-29

Sausio 28 d. įvyko pirmasis projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) bei inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ Valdymo grupės posėdis. Jame dalyvavo Valdybos grupės nariai: Švietimo ir mokslo ministro patarėjas Albertas Lakštauskas, Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo departamento Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo skyriaus vedėja Gražina Šeibokienė (pirmininkė), Švietimo informacinių technologijų centro direktorius Vaino Brazdeikis, Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro direktorė Irma Čižienė, Ugdymo plėtotės centro direktoriaus pavaduotojas Pranas Gudynas.
Posėdyje patvirtinti Valdymo grupės nuostatai bei projekto Tarpinė ataskaita.