DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Lokalizuotas pirmasis kompiuterinių mokymo priemonių komplektas

2010-09-28

Atlikti pirmojo kompiuterinių mokymo priemonių komplekto lokalizavimo darbai, kurių metu buvo lokalizuotos dvi kompiuterinės mokymo priemonės, skirtos pradinių klasių mokiniams.

„Mažasis Mocartas“ – tai muzikinis kompiuterinis žaidimas. Žaidėjas kuria melodijas – jam talkina linksmas žaidimo personažas – maestro Mocartas. Šis muzikinis žaidimas išsiskiria tuo, kad mokinys nukreipiamas kurti suderintas melodijas, visada malonaus skambesio, o tai reiškia, jog mokinys visada patiria sėkmę.

„Mano darbeliai“ – tai tarytum vaikiškas raštinės paketas, jis skiriamas pradinių klasių vaikų kūrybiškumui ugdyti ir mokyti naudotis informacinėmis technologijomis. Darbuojantis šia mokymo priemone lavinami svarbiausi kompiuteriniai įgūdžiai: pasitelkus informacines ir komunikacines technologijas mokytis bendrauti raštu ir žodžiu, įvaldyti būtiniausius matematinės kalbos pagrindus.

Lokalizuotos mokymo priemonės bus išbandomos projekte dalyvaujančiose mokyklose, vėliau koreguojamos atsižvelgiant į mokytojų ir mokinių pastabas. Projekto pabaigoje lokalizuotomis mokymo priemonėmis galės nemokamai naudotis visų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Priemones bus galima rasti portale E-mokykla.