DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Pradėjo veikti projekto virtuali mokymo(si) aplinka

2010-09-28

Pradėjo veikti pojekto Virtuali mokymosi aplinka (VMA) skirta mokytis ir bendradarbiauti projekte dalyvaujančių pilotinių mokyklų pedagogams ir mokiniams, taip pat projekte dalyvaujantiems švietimo konsultantams, pradinių klasių mokytojams ir švietimo pagalbos specialistams.

Virtualią mokymosi aplinką galima pasiekti pasinaudojant nuoroda Virtuali mokymosi aplinka, esančia projekto svetainės (http://www.inovacijos_upc.smm.lt/) titulinio puslapio kairėje pusėje arba adresu http://vma.emokykla.lt/moodle_upc/. Virtuali mokymosi aplinka suteikia plačias galimybes pilotinių mokyklų komandų bendradarbiavimui, leidžia naudotis jau patvirtintomis ir išbandomomis lokalizuotomis kompiuterinėmis mokymo priemonėmis bei apima visus projekte numatytus nuotolinius pedagogų kvalifikacijos tobulinimo kursus. Patogi naudotis ir patraukli mokymosi aplinka praturtins projekto veiklą ir palengvins darbą pedagogams.