DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Informacija apie planuojamą ekspertų iš Suomijos seminarą

2010-11-15

Informuojame, jog š.m. lapkričio 29 – gruodžio 1 d. Vilniuje, viešbučio „Europa City“ konferencijų centre, J. Jasinskio g. 14. vyks projekto veiklos 1.1.2. Inovatyvių mokymo ir metodinių priemonių rengimas seminaras, kurio tema „Informacinių ir komunikacinių technologijų diegimas, kompiuterinių mokymosi priemonių ir virtualių mokymosi aplinkų kūrimas ir taikymas mokymui ir mokymuisi: patirtis ir naujovės Europoje ir pasaulyje“.

Seminaro lektoriai: Pertti Siekkinen, Pekka Lehtio (Suomija). Seminaras skirtas Lietuvos švietimo specialistams ir ekspertams iš Švietimo ir mokslo ministerijos ir pavaldžių įstaigų, universitetų, švietimo centrų, savivaldybių švietimo skyrių, atsakingiems už pradinį ugdymą, informacinių ir komunikacinių technologijų diegimą, ugdymo kokybės užtikrinimą ir vertinimą, specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių ugdymą bendrojo lavinimo mokyklose, pradinių klasių mokytojų rengimą ir kvalifikacijos tobulinimą, taip pat inovatyvias skaitmenines mokymo ir mokymosi priemones kuriantiems pedagogams.

SEMINARO DALYVIŲ REGISTRACIJA YRA BAIGTA.