DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Įvyko pirmasis švietimo ekspertų iš Anglijos seminaras

2010-11-15

2010 m. lapkričio 8-10 d. Lietuvos švietimo specialistams ir ekspertams įvyko projekto veiklos 1.3.1. veiklos Inovatyvių mokymo metodų ir IKT diegimo pradinėse klasėse organizavimo metodikos sukūrimas ir išbandymas seminaras, kurio tema „Inovatyvių mokymo ir mokymosi metodų taikymo užsienio šalyse teorija ir praktika“. Seminare dalyvavo Švietimo ir mokslo ministerijos ir ministerijai pavaldžių įstaigų UPC, ITC, SPPC darbuotojai, aukštųjų mokyklų mokslininkai, savivaldybių administracijų švietimo padalinių darbuotojai, mokyklų direktoriai ir pavaduotojai, pradinių klasių mokytojai ir specialieji pedagogai iš įvairių Lietuvos mokyklų.

Seminarą vedė ekspertų paslaugas teikiančios Didžiosios Britanijos įmonės Abdab Limited ekspertės Anita Jones, Jolie Bond ir Michelle Whittle. Seminare daug dėmesio buvo skiriama 21 amžiaus mokytojui reikalingų savybių, vertybinių nuostatų, gebėjimų, žinių ir supratimo uggdymo klausimams, buvo pristatyti OECD tyrimų rezultatai ir apžveltos rekomendacijos. Užsienio ekspertės papasakojo apie Jungtinės Karalystės vykdomas programas, kaip atsaką į 21 amžiaus keliamus iššūkius švietimui. Ekspertė Michelle Wittle pateikė daug inovatyvios pradinio ugdymo praktikos pavyzdžių, aptarė inovacijas pamokoje skatinančią veiklą ir strategijas. Seminaro dalyviai diskutavo apie lyderystę ir inovatyvumą, švietimo infrastruktūrą, mokymosi išteklius, virtualias mokymosi aplinkas ir informacinių komunikacinių technologijų diegimą pradinėse klasėse.

Daugiau akimirkų iš seminaro rasite čia.