DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Švietimo ekspertės iš Anglijos dalyvavo lankėsi Ugdymo plėtotės centre

2010-11-15

Lapkričio 11 d. ekspertų paslaugas teikiančios Didžiosios Britanijos įmonės Abdab Limited ekspertės Anita Jones, Jolie Bond ir Michelle Whittle lankėsi Ugdymo plėtotės centre, kur susitiko su direktoriumi G. Vaideliu, projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ vadove R. Skripkiene ir projekto 1.3.1. veiklos Inovatyvių mokymo metodų ir IKT diegimo pradinėse klasėse organizavimo metodikos sukūrimas ir išbandymas darbuotojomis.

Ekspertės iš Anglijos dalyvavo diskusijoje apie inovatyvių mokymo (-si) metodų ir informacinių komunikacinių technologijų diegimą Anglijos ir Lietuvos mokyklose, inovatyviam ugdymui reikiamos ugdymo aplinkos kūrimą, ugdymo planavimą, naujovių įgyvendinimą, mokytojų ir švietimo pagalbos specialistų bendradarbiavimą, atsakė į Ugdymo plėtotės centro direktoriaus ir projekto darbuotojų klausimus. Svarbiausias šio vizito tikslas – konsultavimas ir susitarimai dėl kitais metais vyksiančių Lietuvos ekspertų kvalifikacijos tobulinimo seminarų. Užsienio ekspertės taip pat domėjosi Lietuvos istorija ir kultūra, lankėsi Vilniaus senamiestyje.