DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Projekto lokalizuojamos kompiuterinės mokymosi priemonės ir virtualioji mokymosi aplinka pristatyti Rumunijoje, Ploješčio miesto universitete

2010-11-17

2010 m. lapkričio 3–8 d. projekto veiklos 1.1.2. Inovatyvių mokymo ir metodinių priemonių rengimas ekspertė-metodininkė dr. Tatjana Jevsikova lankėsi Rumunijos Ploješčio miesto universiteto informatikos fakultete. Pagrindinis vizito tikslas – pasidalinti kompiuterinių mokymosi priemonių (mokymosi objektų) ir virtualiųjų mokymosi aplinkų kūrimo ir taikymo mokymui ir mokymuisi patirtimi.

Ploješčio miesto universitete T. Jevsikova skaitė pranešimų ciklą „Mokymosi objektai ir virtualiosios mokymosi aplinkos Lietuvoje“ (angl. „Learning Objects and Learning Environments in Lithuania“), kuriame išsamiai pristatė Lietuvos mokslinius ir praktinius pasiekimus šioje srityje, ypač akcentuodama projekto gautus ir numatomus gauti rezultatus: lokalizuotas ir lokalizuojamas mokymosi priemones, planuojamos sukurti pradinių klasių mokiniams skirtos kompiuterinės mokymosi priemonės struktūrą, projekto virtualiąją mokymosi aplinką. Vizito metu T. Jevsikova susipažino su Rumunijos gerąja patirtimi informacinių ir komunikacinių technologijų taikymo mokymui srityje, naujausiomis kompiuterinėmis mokymo priemonėmis ir virtualiosiomis aplinkomis, dalyvavo diskusijose apie inovacijų ir informacinių ir komunikacinių technologijų diegimą švietime.