DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Seminarai specialiesiems pedagogams

2010-11-18

2010 m. lapkričio 15–16 dienomis Vilniuje vyko jau antrasis specialiųjų pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programos seminaras „IKT ir kitų inovatyvių mokymo(si) metodų taikymo galimybės ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių mokinius pradinėse klasėse”, kuriame dalyvavo specialieji pedagogai iš Vilniaus m. ir rajono, Šalčininkų r., Švenčionių r., Molėtų r., Anykščių r. ir Ukmergės r. savivaldybių.

Seminarą vedė patyrusios lektorės, švietimo konsultantės, Neringa Juščiuvienė ir Vida Makutienė. Klausytojams buvo pateikta teorinė medžiaga ir praktinės užduotys darbui grupėse. Seminaro dalyviai mokėsi individualizuoti ir diferencijuoti specialiųjų poreikių mokinių ugdymą naudojantis įvairiomis informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis, susipažino su Microsoft produktais švietimui ir jų taikymo galimybėmis. Lektorės seminaro dalyviams pristatė ir demonstravo internetinius resursus, tinkamus specialiųjų poreikių mokinių ugdymui, aptarė jų panaudojimo galimybes, taip pat pagalbinių MS programų taikymo galimybes. Dalyviai išbandė įvairias kompiuterines mokomąsias pažintines programas, edukacinių žaidimų pavyzdžius, aptarė kitų internetinių šaltinių pritaikymo savo darbe galimybes, atliko praktines užduotis. Seminaro dalyviams lektorės pateikė įvairų internetinių nuorodų, kurios gali būti naudingos specialiojo pedagogo darbe. Į seminaro dalyvių klausimus atsakė seminare dalyvavusios projekto veiklos 1.2.2. Specialiojo ugdymo pedagogų kvalifikacijos tobulinimas darbuotojos Laima Paurienė ir Agnė Saylik.