DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Baigėsi švietimo konsultantų specialiajam ugdymui kvalifikacijos tobulinimo seminarų ciklas

2010-11-30

2010 lapkričio 22-23-24 d. vyko paskutinis ketvirtasis seminarų ciklo švietimo konsultantų specialiajam ugdymui kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Konsultantų veiklos tęstinumas tobulinant specialiųjų pedagogų kompetencijas taikyti IKT ir kitus inovatyvius mokymo(si) metodus“.

Projekto vadovė Ramutė Skripkienė seminaro dalyviams įteikė kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus ir palinkėjo sėkmingo tolesnio bendravimo ir bendradarbiavimo virtualioje pedagogų bendruomenėje. Projekte dalyvaujantys švietimo konsultantai yra labai patyrę ir kompetetingi, galintys savarankiškai vykdyti konsultacinę veiklą, vesti autorinius seminarus, dalintis patirtimi. Seminarai baigėsi, tačiau projektas tęsiasi, todėl švietimo konsultantai, kaip jau yra anksčiau įsipareigoję, toliau aktyviai dalyvaus projekte savo klasėse išbandydami naujas lokalizuotas kompiuterines mokymo(si) primones, dalyvaus atliekamuose tyrimuose.