DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Įvyko paskutiniai švietimo konsultantų pradiniam ugdymui kvalifikacijos tobulinimo seminarai

2010-12-13

2010 gruodžio 1-3 d. vyko du paskutiniai projekto veiklos 1.1.1. Švietimo konsultantų rengimas ir kvalifikacijos tobulinimas seminarų ciklo, skirto švietimo konsultantų pradiniam ugdymui kvalifikacijos tobulinimui, seminarai tema „Konsultantų veiklos tęstinumas tobulinant pradinių klasių mokytojų kompetencijas taikyti IKT ir inovatyvius mokymo(si) metodus“. Kvalifikacijos tobulinimo seminaruose dalyvavo 50 švietimo konsultantų pradiniam ugdymui.

Seminare dalyvavusios projekto vadovė Ramutė Skripkienė ir veiklos vadovė Regina Sabaliauskienė seminaro dalyviams įteikdamos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimus pabrėžė, jog projekte dalyvaujantys švietimo konsultantai pradiniam ugdymui yra labai patyrę ir kompetetingi, galintys savarankiškai vykdyti konsultacinę veiklą, vesti autorinius seminarus, dalintis patirtimi ir palinkėjo jiems sėkmingo tolesnio bendravimo ir bendradarbiavimo projekto virtualioje pedagogų bendruomenėje. Seminarai baigėsi, tačiau projektas tęsiasi, todėl švietimo konsultantai, kaip jau yra anksčiau įsipareigoję, toliau aktyviai dalyvaus projekte savo klasėse išbandydami naujas lokalizuotas kompiuterines mokymo (si) primones, dalyvaus atliekamuose tyrimuose.

Daugiau akimirkų iš seminaro rasite čia.