DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Lokalizuojamos kompiuterinės mokymo priemonės pristatytos konferencijoje

2010-12-16

2010 m. gruodžio 10 d. Vilniaus pedagoginiame universitete įvyko Švietimo ir mokslo ministerijos, Švietimo informacinių technologijų centro, Ugdymo plėtotės centro ir Švietimo aprūpinimo centro organizuota konferencija „Informacinės ir komunikacinės technologijos mokyklai“, kurioje buvo aptarti įvairūs informacinių ir komunikacinių technologijų panaudojimo XXI amžiaus mokykloje aspektai, pristatyti Ugdymo plėtotės centro, Švietimo informacinių technologijų centro ir Švietimo aprūpinimo centro įgyvendinami projektai.

Projekto 1.1.2. veiklos Inovatyvių mokymo ir metodinių priemonių rengimas darbuotojai dalyvavo konferencijos I grupės „Skaitmeninės mokymosi priemonės“ darbe. Veiklos vadovė Agnė Saylik skaitė pranešimą „Projekto lokalizuojamos kompiuterinės mokymo priemonės“, o veiklos ekspertė-metodininkė dr. Tatjana Jevsikova konferencijos dalyviams pristatė ir pademonstravo lokalizuojamą kompiuterinę mokymo priemonę „Mano darbeliai“. Ugdymo plėtotės centro direktorius Giedrius Vaidelis ir Informacinių technologijų skyriaus vedėja Daiva Drungilienė vadovavo konferencijos I grupės dalyvių diskusijai apie tai, kokių skaitmeninių mokymosi priemonių reikia Lietuvos mokyklai.