DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Būsimų švietimo konsultantų praktikos seminarai

2011-03-14

2010 m. kovo – 2011 m. vasario mėn., vadovaujantis Informacinių ir komunikacinių technologijų ir inovatyvių mokymo metodų taikymo pradiniame ugdyme švietimo konsultantų rengimo programa, patvirtinta Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2007 m. gruodžio 22 d. įsakymu Nr. ĮSAK-2534 ir Nr. ĮSAK-2535, dvi būsimų švietimo konsultantų pradiniam ugdymui grupės (60 pradinių klasių mokytojų) ir būsimi švietimo konsultantai specialiajam ugdymui (30 specialiojo ugdymo pedagogų) dalyvavo penkiose švietimo konsultantų rengimo seminaruose. Būsimieji konsultantai projekto metu turėjo puikias galimybes bendrauti ir bendradarbiauti, dalintis turima teorine ir praktinė patirtimi tarpusavyje.

2011 metų kovo – balandžio mėn. pretendentai į švietimo konsultantus (pradinių klasių mokytojai ir specialiojo ugdymo pedagogai) ves po du vienos dienos praktikos seminarus savo regionuose. Seminarų dalyviai bus supažindinti su projekto tikslais, uždaviniais, veiklomis, esamais ir laukiamais rezultatais, būsimųjų švietimo konsultantų projekto metu įgyta patirtimi. Tikimės, kad šie seminarai bus naudingi tiek būsimiems švietimo konsultantams, tiek seminarų dalyviams.

Pradinių klasių mokytojų, pretendentų į švietimo konsultantus, kovo mėnesio praktikos seminarai

Specialiojo ugdymo pedagogų, pretendentų į švietimo konsultantus, kovo mėnesio praktikos seminarai

Seminaro akimirkos:

Akimirkos iš praktikos seminaro, kurį vedė pradinių klasių mokytoja, būsimoji švietimo konsultantė, Gedminienė Elena. Seminaras vyko kovo 7 ir 8 dienomis Plungės rajono Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijoje.

Akimirkos iš praktikos seminaro, kurį vedė spec. pedagogė, būsimoji švietimo konsultantė, Aleksiejienė Miglanda. Seminaras vyko kovo 1 ir 2 dienomis Rokiškio rajono Pedagogų švietimo centre.

Akimirkos iš praktikos seminaro, kurį vedė pradinių klasių mokytoja, būsimoji švietimo konsultantė, Apšegienė Gražina. Seminaras vyko kovo 1 ir 2 dienomis Panevėžio „Vyturio“ vidurinėje mokykloje.