DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Archyvas
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Archyvas
Projekto vykdytojai kviečia registruotis į mokymus, vyksiančius Utenoje ir Klaipėdoje

2011-04-07

Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo projekto “Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas” vykdytojai kviečia pradinių klasių mokytojus ir specialiuosius pedagogus tobulinti edukacinę IKT taikymo kompetenciją ir registruotis į Pedagogų kompiuterinio raštingumo mokymus pagal atnaujintą nuotolinio mokymosi kursą „Pedagogų kompiuterinio raštingumo reikalavimai: Edukacinė dalis“. Mokymai vyks Utenoje ir Klaipėdoje 2011 m. IV ketvirtyje. Dalyvių skaičius ribotas.

40 a.val. trukmės mokymus sudaro du vienos dienos seminarai (įvadinis ir baigiamasis) bei savarankiškas mokymasis nuotoliniu būdu projekto virtualioje mokymosi aplinkoje. Mokymų metu teorija bus derinama su praktika, taikomi aktyvūs, bendravimo ir bendradarbiavimo, mokymosi dirbant bei kiti inovatyvūs IKT taikymu grindžiami metodai. Mokymų dalyviams bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys įgytą edukacinę IKT taikymo kompetenciją, atitinkančią Pedagogų kompiuterinio raštingumo standarto edukacinės dalies reikalavimus.

Mokymų dalyviai išmoks: ugdymo proceso metu taikyti informacines ir komunikacines technologijas (IKT), kurti mokiniams patrauklesnę bei lankstesnę ugdymo(si) aplinką, grindžiamą IKT ir inovatyviais mokymo metodais, dirbti virtualioje mokymosi aplinkoje ir savarankiškai mokytis nuotoliniu būdu, naudoti IKT savo profesinės kompetencijos tobulinimui, ruošimuisi pamokoms; inovatyvių mokymo(si) metodų paieškai, komunikavimui.

Kviečiame Jus iš anksto registruotis ir atsiųsti užpildytą pretendento dalyvauti kompiuterinio raštingumo edukacinės dalies mokymuose registracijos formą (parsisiųsti).

Užpildytą registracijos formą iki š.m. gegužės 31 d. siųsti elektroniniu paštu aista.kuraite@upc.smm.lt. Pasiteirauti galima: tel.: (8-5) 212 13 55, mob.tel.: 8 682 28059.

Pagal Jūsų atsiųstą informaciją projekto vykdytojai formuos dalyvių grupes Utenoje ir Klaipėdoje. Dalyviai apie mokymų pradžią bus informuoti asmeniškai.