DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Naujienos
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Naujienos
Kviečiame registruotis į projekto lokalizuotų kompiuterinių mokymo priemonių pristatymo seminarą

2011-09-19

Informuojame, kad š. m. spalio 6 d. Vilniuje, viešbutyje „Šarūnas“, Raitininkų g. 4 vyks projekto „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“ veiklos 1.1.2. Inovatyvių mokymo ir metodinių priemonių rengimas organizuojamas informacinis seminaras „Lokalizuojamų kompiuterinių mokymo priemonių, skirtų pradiniam ugdymui, pristatymas“, kuriame numatoma pristatyti projekto lėšomis lokalizuotas kompiuterines mokymo priemones, skirtas pradiniam ugdymui.

Pageidaujančius dalyvauti seminare prašome registruotis internete. Seminaro dalyvio registracijos anketą galite užpildyti čia.

Atkreipiame dėmesį, kad seminaro dalyvių skaičius yra ribotas. Į seminarą registruosime tik 50 dalyvių, jiems bus išsiųsti kvietimai atvykti į seminarą ir seminaro dienotvarkė.

Išsamesnę informaciją teikia veiklos vadovė Agnė Saylik telefonu 8 5 2711543 arba elektroniniu paštu agne.saylik@upc.smm.lt.