DĖMESIO: Svetainė buvo naudojama projekto vykdymo metu, nuo 2013 m. nebeatnaujinama ir 2018 m. bus uždaryta. Aktualios informacijos ieškokite Ugdymo sode.
Inovacijos - Užsienio ekspertai
LT EN

Ugdymo plėtotės centras

Projektas „Pradinių klasių mokytojų ir specialiojo ugdymo pedagogų kompetencijų taikyti informacines komunikacines technologijas (IKT) ir inovatyvius mokymo metodus tobulinimo modelio išbandymas ir diegimas“

Įgyvendinimo laikotarpis: 2009 m. liepos 24 d. – 2012 m. birželio 24 d.

Užsienio ekspertai


Alan Beckley yra „Abdab” įmonės direktorius ir kvalifikuotas Europos kokybės valdymo (EFQM) ir Verslo meistriškumo modelio ekspertas, laisvai samdomas konsultantas valdymo ir mokymų srityje, o taip pat yra OFSTED (Švietimo standartų įstaiga) mokyklų inspektorius. A. Beckley įvertino apie 40 pradinių mokyklų, kuriose naudojama oficiali Jungtinės Karalystės OFSTED kontrolės sistema.
Atlikti darbai konsultuojant informacinių ir komunikacinių technologijų (IKT) srityje:
- LSN/UCAS – interneto svetainių projektas, 2007 m.;
- Mokomosios priemonės virtualioje erdvėje, Salfordo universitetas, 2008 m.;
- Inovatyvūs metodai ir informacinės bei komunikacinės technologijos (IKT) pradinėje mokykloje, 2009 m.
- OFSTED patikrinimai (įskaitant IKT) Jungtinės Karalystės pradinėse mokyklose.
A. Beckley konsultavo ir vedė seminarus švietimo srityje daugelyje pasaulio valstybių: Vokietijoje, JAV, Australijoje, Čekijoje, Lenkijoje, Gruzijoje, Lietuvoje ir kt. Šiuo metu daug dirba su Australijos švietimo projektais.

 

Anita Pyrkotsch-Jones yra įmonės „Anita Jones Associates ” direktorė. Nuo 1995 metų dirba konsultacinį darbą įvairiose švietimo pakopose, ypatingai daug su pradinių ir aukštesnių klasių moksleiviais ir kolegijų studentais. Ji atsakinga už kompiuterių diegimą į ugdymo procesą ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigose. Nuo 1996 m. dirba OFSTED inspektore ir atlieka mokymo bei įgūdžių patikrinimus. Ji yra atlikusi daugiau nei 300 patikrinimų OFSTED inspektavimo sistemoje.
Anitos Pyrkotsch-Jones pagrindinės profesinės veiklos sritys yra kokybės užtikrinimas ir mokymo bei mokymosi standartų ir kokybės gerinimas, įskaitant pagalbą mokykloms pasirengiant OFSTED inspekcijoms ir dalyvavimą švietimo monitoringe Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, JAV, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (Abu Dabyje).

Grįžti atgal